Нестабільні переломи та переломовивихи проксимального відділу кісток передпліччя

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

2001

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тому

Видавець

Анотація

У дисертації проведений аналіз 295 хворих з нестабільними ушкодженнями проксимального відділу кісток передпліччя, що були розподілені на дві групи: контрольна (191 особа), в якій ретроспективно за даними історій хвороб вивчалися анатомо-функціональні результати використання традиційних методик лікування цієї патології, і основну (104 особи), яким було проведене лікування за розробленими методиками стабільно-функціонального остеосинтезу та запропонованим комплексом післяопераційних реабілітаційних заходів. Визначено, що серед факторів, що сприяють розвитку ускладнень при лікуванні нестабільних ушкоджень проксимального відділу кісток передпліччя, поруч з важкістю травми слід зазначити помилки при діагностиці всього обсягу ушкодження, а також використання недосконалих методик остеосинтезу, що потребували тривалих строків іммобілізації. На підставі розробленої системи критеріїв оцінки результатів лікування доведено, що використання нових та досконалих методик стабільно-функціонального остеосинтезу, а також методичних підходів до їх проведення дозволяє скоротити строки стаціонарного лікування та тимчасової непрацездатності, отримати позитивні результати у 82,5% хворих і тим самим поліпшити результати лікування цієї складної патології ліктьового суглоба.

Опис

Ключові слова

нестабільні переломи, переломовивихи, проксимальний відділ кісток передпліччя, стабільно-функціональний остеосинтез, черезкістковий остеосинтез, комплексне лікування, unstable fractures, dislocation-fractures, proximal department of bones of a forearm, stable-functional osteosynthesis, external osteosynthesis, complex treatment

Бібліографічний опис

Бойко І.В. Нестабільні переломи та переломовивихи проксимального відділу кісток передпліччя. [Автореф. дис. канд. мед. Наук]. Харків: Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Ситенка АМН України; 2001. 20 с.

Колекції