Електронний архів
ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М. І. Ситенка НАМН України»

Фонди
Виберіть фонд, щоб переглянути його колекції.
Останні подання
Документування даних у Colectica для Excel. Від хаосу до структурованих метаданих
(2025) Карпінська О.Д.
Викладнені основні етапи підготовки даних в Excel та Colectica для розміщення в інституціональному репозитарії
Інструкція з використання Colectica for Excel 7.5 (Standard Edition)
(2025) Карпінська О.Д.
Colectica for Excel — це надбудова до Microsoft Excel, яка дозволяє документувати набори даних, додаючи метадані (описову інформацію) відповідно до стандарту DDI (Data Documentation Initiative). Це корисно для дослідників, аналітиків і організацій, які хочуть зробити свої дані зрозумілими, прозорими та придатними для повторного використання. Безкоштовна версія (Standard Edition) має базовий функціонал, але її достатньо для основної документації, яку планують розмістити в інституціональному репозитарії. Ця інструкція допоможе вам розпочати роботу з Colectica for Excel 7.5.
Для повної відповідності стандарту DDI для розміщення у сертифікованих репозитаріях відкритого доступу необхідні професійні версії або інші спеціалізовані програми.
Інструкція також містить правила опису колекції, які містять відкриті дані в репозитарії та рекомендації щодо формування та перевірки ключових слів відповідно стандартів MeSH.
158841 Пристрій для остеосинтезу міжгомілкового синдесмозу
(2025-03-25) Карпінський М.Ю.; Карпінська О.Д.; Тяжелов О.А.; Копоть М.А.; Рикун М.Д.; Браніцький О.Ю.
Пристрій для остеосинтезу міжгомілкового синдесмозу містить дві профільні пластини, що розміщені радіально на відповідних велико- і малогомілкової кістках і постачені отворами, в яких встановлені самонарізні гвинти і фіксуючі гвинти, що взаємодіють з циліндричною пружиною розтягнення, що виконує функцію штучного синдесмозу. Нарізні частини фіксуючих гвинтів виконані з профілем і геометричними параметрами нарізі, що дозволяють вгвинчуватися в пружину і утримувати її цими гвинтами, при цьому пружина встановлена в отворах кісток гомілки у вільному стані.
69704 Спосіб реконструкції кульшової западини при вродженому вивиху та підвивиху стегна та пристрій для його здійснення
(2004) Хмизов С.О.; Скребцов В.В.
Спосіб реконструкції кульшової западини при вродженому вивиху та підвивиху стегна шляхом остеотомії надацетабулярної ділянки клубової кістки на всю її товщину, дозованого переміщення остеотомованого фрагмента до повного перекриття ним голівки стегнової кістки. Нижню площину остеотомованого фрагмента виконують по дузі, концентричній дузі голівки стегнової кістки. Верхню площину фрагмента зміщують латерально відносно нижньої площини та також виконують по дузі. Дозоване переміщення остеотомованого фрагмента здійснюють по дузі. Пристрій для реконструкції кульшової западини при вродженому вивиху та підвивиху стегна містить тазову опору та зв'язану з нею виносну планку, на якій встановлені елементи кріплення остеотомованого фрагмента та його переміщення відносно голівки стегнової кістки.