Політравма у літніх людей (клініко-епідеміологічна характеристика, особливості діагностики та лікування)

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

2003

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тому

Видавець

Анотація

Дисертацію присвячено вирішенню питань, які містять дані про структуру політравми, особливості діагностики та лікування постраждалих літнього віку і пов’язана з покращенням діагностично-лікувального процесу у постраждалих даної вікової категорії. Клінічний матеріал грунтується на вивченні діагностики, лікування та спостереження постраждалих літнього віку з політравмою у достатньому та необхідному обсязі. Розроблено та впроваджено схеми прийняття клініко-організаційних рішень при наданні медичної допомоги постраждалим літнього віку на догоспітальному та госпітальному етапах лікування. Використання даної схеми у центрі політравми Українського НПЦ ЕМД та МК дозволило знизити летальність в цій групі з 24,58% до 20,51%.

Опис

Ключові слова

політравма, травматична хвороба, діагностика, лікування, постраждали літнього віку, polytrauma, traumatic disease, diagnosis, treatment, elderly patients with combined trauma

Бібліографічний опис

Кузьмін В.Ю. Політравма у літніх людей (клініко-епідеміологічна характеристика, особливості діагностики та лікування). [Автореф. дис. канд. мед. наук]. Вінниця: Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова МОЗ України; 2003. 25 с.

Колекції