Хірургічне лікування поперекового остеохондрозу з використанням черезшкірної дискектомії

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

1998

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тому

Видавець

Анотація

Захитається 10 наукових робіт і авторське свідоцтво, які містять відомості про клініко-експериментальні дослідження і хірургічне лікування, присвячені удосконаленню способів черезшкірної дискектомії на основі дослідження вимірювань стану опорної і рухової функції хребетних сегментів до і після операції, уточненню показань і протипоказань для виконання різних модифікацій цієї операції. На підставі проведених досліджень, у тому числі аналізу помилок і ускладнень черезшкірної дискектомії, уточнені показання і протипоказання до застосування цього методу хірургічного лікування хворих з поперековим остеохондрозом, запропоновані нові способи хірургічного лікування і інструментарій для його виконання. Отримані нові значення і використання методик хірургічного лікування дозволяють суттєво підвищити ефективність хірургічного лікування хворих з різними варіантами поперекового остеохондрозу.

Опис

Ключові слова

поперековий остеохондроз, хребет, черезшкірна дискектомія, хірургічне лікування, Lumbar osteochondrosis, spine, transcutaneous discectomy, surgical treatment

Бібліографічний опис

Перепечай О.О. Хірургічне лікування поперекового остеохондрозу з використанням черезшкірної дискектомії. [Автореф. дис. канд. мед. наук]. Харків: Харківський науково-дослідний інститут ортопедії та травматології ім. проф. М.І.Ситенка, 1998. 19 с.

Колекції