Клініко-експериментальне обгрунтування застосування функціональних композиційних покрить ендопротезів

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

1998

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тому

Видавець

Анотація

Захищається 10 робіт, які включать результати проведених морфологічних, біомеханічних, біохімічних, клінічних досліджень при взаємодії імплантатів із традиційних матеріалів: титан та нержавіюча сталь, та імплантатів з цих самих матеріалів з композиційним покриттям нітридом титану та оксидом алюмінію із кістковою тканиною та всим організмом в цілому. Розроблено композиційне покриття для ендопротезів кульшового суглоба на основі нітриду титану та оксиду алюмінію. Встановлено, що композиційне покриття на основі нітриду титану та оксиду алюмінію не викликає патологічної реакції організму та не чинить на нього токсичної дії. В результаті застосування композиційного покриття на основі нітриду титану та оксиду алюмінію виходе високоміцне кріплення функціональних елементів ендопротеза із кісткою за рахунок формування кістково-керамічного блоку, що дозволяє покращити виходи ендолротезування хворих.

Опис

Ключові слова

ендопротезування кульшового суглоба, керамопластика, імплантат, композиційне покриття, endoprothesis hip joint, ceramoplastic, implant, modifies, complex integument

Бібліографічний опис

Топка О.В. Клініко-експериментальне обгрунтування застосування функціональних композиційних покрить ендопротезів. [Автореф. дис. канд. мед. наук]. Харків: Харківський науково-дослідний інститут ортопедії та травматології ім. проф. М.І.Сітенка. 1998. 15 с.

Колекції