Особливості клінічних проявів остеохондрозу хребта у жінок в пері- та постменопаузальному періодах

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

2001

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тому

Видавець

Анотація

Представлені результати досліджень жінок віком 40-69 років у пері- та постменопаузальному періоді з клінічними проявами остеохондрозу хребта. Виявлено особливості клінічних проявів остеохондрозу хребта, клімактеричного синдрому та структурно-функціонального стану кісткової тканини у обстеженого контингенту жінок залежно від віку. тривалості постменопаузального періоду та локалізації остеохондрозу хребта. Виявлено особливості дегенеративно-дистрофічних змін в хребті, структурно-функціонального стану кісткової тканини та впливу замісної гормональної терапії у жінок з синдромом Тернера. Запропоновано препарат Гранули кверцетину для зниження виразності хронічного больового синдрому в хребті та клімактеричного синдрому, покращення структурно-функціонального стану кісткової тканини у жінок в періта постменопаузальному періодах з клінічними проявами остеохондрозу хребта, остеопенічним синдромом або остеопорозом.

Опис

Ключові слова

остеохондроз хребта, вертебральний больовий синдром, клімактеричний синдром, структурно-функціональний стан кісткової тканини, синдром Тернера, замісна гормональна терапія, кверцетин, osteochondrosis of spine, back pain, stnieturalfunctional state of bone tissue, Turner’s syndrome, Hormone Replacement Therapy, Quercetin, climacteric syndrome

Бібліографічний опис

Бондаренко О. В. Особливості клінічних проявів остеохондрозу хребта у жінок в пері- та постменопаузальному періодах. [Автореф. дис. канд. мед. наук]. Київ: Інститут геронтології АМН України. Київ, 2001. 20 с.

Колекції