Лікування хронічного травматичного остеомієліту з корекцією тиреоїдного статусу

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

2000-01-01

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тому

Видавець

Анотація

Досліджено тиреоїдний статус у 50 хворих хронічним травматичним остеомієлітом з різною давністю та тяжкістю процесу. Встановлено, що розвиток і перебіг хронічного травматичного остеомієліту протікає на фоні значного порушення тиреоїдної функції щитовидної залози. Виявлений і морфометрично доказаний гіпофункціональний стан щитовидної залози на етапах розвитку гнійно-некротичного процесу. Вивчена клінічна ефективність препарату щитовидної залози - трийодтироніну, розроблена схема його застосування. Показана доцільність і необхідність використання трийодтироніну як препарату, який підвищує ефективність комплексного лікування. Корекція тиреоїдного статусу в комплексному лікуванні хворих хронічним травматичним остеомієлітом позитивно впливає на перебіг захворювання, знижує кількість ранніх післяопераційних ускладнень, сприяє нормалізації процесів остеорепарації, покращує анатомічні та функціональні результати лікування.

Опис

Ключові слова

хронічний травматичний остеомієліт, тиреоїдний статус, трийодтиронін, chronic traumatic osteomyelitis, thyroid state, triiodothyronine

Бібліографічний опис

Гарячий Є.В. Лікування хронічного травматичного остеомієліту з корекцією тиреоїдного статусу. [Автореф. дис. канд. мед. наук]. Київ: Український науково-дослідний інститут травматології та ортопедії МОЗ України; Київ, 2000. 15 с.

Колекції