Лікування хронічної передньомедиальної нестабільності колінного суглоба

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

1999

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тому

Видавець

Анотація

Захищається 5 наукових праць, один Патент України і 3 раціоналізаторських пропозиції, у яких відображені отримані результати експериментальних досліджень і аналіз результатів лікування хворих із хронічною передньомедіальною нестабільністю колінного суглоба. Дисертація включає експериментальні і клінічні дослідження. У експерименті на 20 препаратах колінного суглоба трупів дорослих людей вивчені довжина і тривкість на розрив сухожилля напівсухожильного м’яза, тривкість на розрив передньої хрестоподібної зв’язки. На підставі отриманих результатів удосконалена технологія пластики передньої хрестоподібної зв’язки по Muller W. (1983), розроблений новий спосіб пластики передньої хрестоподібної і великогомілкової зв’язок колінного суглоба (патент № 25124А від 25.12.98.). Клінічні дослідження включили 164 історії хвороби, протоколи електрофізіологичних і біомеханічних досліджень хворих, що були розподілені на групи в залежності від методу лікування. Удосконалена схема діагностики, що узагальнила положення класифікації передньомедіальної нестабільності по анатомо-функціональному принципі, положення Міжнародного комітету документації по колінному суглобі (ІКDС-форма) і вироблені електрофізіологичні і біомеханічні критерії, дозволила об’єктивізувати ступінь нестабільності до операції і результати лікування. Позитивні результати лікування отримані в 95,45% постраждалих.

Опис

Ключові слова

колінний суглоб, хронічна передньомедіальна нестабільність, сухожильна аутопластика, knee joint, chronical anterior medial unsteadyness, reconstruction with the aid of proper tendon

Бібліографічний опис

Гребенюк Ю.О. Лікування хронічної передньомедиальної нестабільності колінного суглоба. [Автореф. дис. канд. мед. наук]. Донецьк: Донецький державний медичний університет ім. М.Горького, Донецький науково-дослідний інститут травматології та ортопедії; 1999. 17 с.

Колекції