Післярепозиційний гіперпресійний синдром при природженому вивиху стегна

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

1999

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тому

Видавець

Анотація

На основі концептуального моделювання, експериментальних і клінічних досліджень установлено, що роздільне розвинення голівки стегнової кістки та кульшової западини зумовлює формування їх об'ємної і просторової невідповідності та виникнення м'якотканинного дисбалансу. Структурні аномалії будови кістково-хрящових та м'якотканинних елементів суглоба проявляються у вигляді порушення рівноваги навантаження, що супроводжується створенням «критичних зон» з наступним руйнуванням і реакцією організму у вигляді запально-дистрофічного процесу різного ступеня вираженості, описаного автором як "післярепозиційний гіперпресійний синдром" при природженому вивиху стегна, що має своє теоретичне обгрунтування, певний клінічний перебіг, свої діагностичні та прогностичні ознаки і симптоми. Система діагностики кульшового суглоба при природженому вивиху стегна уточнена і доповнена ознаками та симптомами, що забезпечують прогнозування, виявлення і розпізнавання післярепозиційного гіперпресійного синдрому.

Опис

Ключові слова

кульшовий суглоб, природжений вивих стегна, післярепозиційний гіперпресійний синдром, об'ємна і просторова відповідність, м'якотканинний дисбаланс, Hip joint, congenital hip dislocation, postreduction hyperpressure syndrome, soft tissue imbalance, shape and volume differences

Бібліографічний опис

Корольков О.І. Післярепозиційний гіперпресійний синдром при природженому вивиху стегна. [Автореф. дис. канд. мед. наук]. Харків: Харківський науково-дослідний інститут ортопедії і травматології ім. проф. М.І.Ситенка; 1999. 20 с.

Колекції