95232 СПОСІБ ЦЕМЕНТНОЇ ФІКСАЦІЇ АЦЕТАБУЛЯРНОГО КОМПОНЕНТА ПРИ ТОТАЛЬНОМУ ЕНДОПРОТЕЗУВАННІ КУЛЬШОВОГО СУГЛОБА З ОСТЕОПОРОЗОМ.

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

2014

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тому

Видавець

Анотація

Спосіб цементної фіксації ацетабулярного компонента при тотальному ендопротезуванні кульшового суглоба у хворих з остеопорозом, що включає видалення суглобового хряща з кульшової западини і встановлення штучного ацетабулярного компонента ендопротеза. Попередньо перед встановленням ацетабулярного компонента на западину накладають антипротрузійний імплантат у вигляді півсферичної металевої лійки, що за формою виготовлена відповідно до форми западини. Лійка виконана з відбортовкою, що містить отвори, через який імплантат фіксують за допомогою кріпильних гвинтів до стінок западини, цемент накладають на внутрішню поверхню лійки, а штучний ацетабулярний компонент встановлюють в ній шляхом рівномірного вдавлювання його в порожнину лійки.

Опис

Ключові слова

Бібліографічний опис

Пат. на корисну модель №95232, UA, МПК A61F2/34; A61F2/36 СПОСІБ ЦЕМЕНТНОЇ ФІКСАЦІЇ АЦЕТАБУЛЯРНОГО КОМПОНЕНТА ПРИ ТОТАЛЬНОМУ ЕНДОПРОТЕЗУВАННІ КУЛЬШОВОГО СУГЛОБА З ОСТЕОПОРОЗОМ. Винахідник(и): Філіпенко В.А., Бондаренко С.Є., Жигун А.І. (UA) (Патентовласник ДУ «ІПХС ім. М.І. Ситенка АМНУ»). Заявка №u201407977; заявл. 15.07.2014; опубл. 10.12.2014, бюл. № 23/2014.

Колекції