90464 Cпосіб ендопротезування раніше оперованого кульшового суглоба у разі сегментарного дефекту верхньої стінки кульшової западини.

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

2014

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тому

Видавець

Анотація

Спосіб ендопротезування раніше оперованого кульшового суглоба у разі сегментарного дефекту верхньої стінки кульшової западини включає капсулотомію, обробку кульшової западини, формування автотрансплантата з резектованої головки та шийки стегнової кістки, його установку та фіксацію, а також подальшу імплантацію компонентів ендопротеза. Обробляють кульшову западину до замикальної пластинки на її передній та задній стінках, установлюють у ділянку дефекту автотрансплантат, ідентичний за формою та розмірами дефекту верхньої стінки, та фіксують його до клубової кістки з опорою на остеофіт, розташований у ділянці склепіння кульшової западини.

Опис

Ключові слова

Бібліографічний опис

Пат. на корисну модель №90464, UA, МПК A61B17/68 Cпосіб ендопротезування раніше оперованого кульшового суглоба у разі сегментарного дефекту верхньої стінки кульшової западини. Винахідник(и): Філіпенко В.А., Бондаренко С.Є., Жигун А.І. (UA) (Патентовласник ДУ «ІПХС ім. М.І. Ситенка АМНУ»). Заявка №u201400054; заявл. 08.01.2014; опубл. 26.05.2014, бюл. № 10/2014.

Колекції